Telefon
WhatsApp
  • 24 Kasım 2021, 11:27
Ekonomik kriz ve yalıtım

Son zamanlarda ülkemizin içinden geçtiği durum ekonomik krizler ve yenilenmeyen enerji kaynaklarının tükenmeye başlaması nedeniyle her türlü enerjinin dikkatli kullanılması kritik hale gelmiştir. Enerji kaynaklarının çoğu fosil yakıtlardan elde edildiğinden sürdürülebilir olmadığı ve çevreye zarar verdiği aşikardır.

Ülkemizde de özellikle kışın evlerdeki en temel gider kalemi “ısınma” maliyetleri olduğundan hem ülkesel olarak hem de bireysel olarak kaynakların verimli kullanılması ekonomik ve sürdürülebilirlik açısından önem arz etmektedir.

Enerji kaynaklarını verimli kullanmak adına yapılan çalışmalar hızla devam ederken sizlerin de yeni binalarınızda veya ısınma sorunu olan eski binalarınızda bu kriterleri göz önünde bulundurarak yeni uygulamalar yapmaya özen göstermenizi tavsiye ederiz.

İzobozz ve Feltbi olarak ürettiğimiz malzemeler yalıtım kalitesi ve sürdürülebilirlik açısından ihtiyaçlarınızı karşılayacak niteliktedir. İzoboz Polyester Elyaf Keçelerimizi gönül rahatlığı ile ısı yalıtımı gerektiren her alanda kullanabilirsiniz.

Paylaş

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0505) 366 88 13

BİZ SİZİ ARAYALIM