Telefon
WhatsApp
Nem Bariyeri Buhar Kesici

Nem Bariyeri Buhar Kesici

Nem Bariyeri / Buhar Kesici

IZOTEQ nem bariyeri çephede ve çatıda, harici nem, yoğuşma ve hava sızmalarına karşı koruma sağlayan yüksek performanslı bir nam bariyeri oluşturmak için kullanılabilir.

IZOTEQ nem bariyeri ısı yalıtımının yoğunlaşmadan dolayı rutubet kapmasını engeller ve kuru kalmasını sağlar. Bu anlamda ısı yalıtımına büyük katkısı vardır.

Cephe ve çatıda ne yapılırsa yapılsın, hava ve nemden kaynaklanan potansiyel zararlı sızıntılardan etkili bir şekilde korunmaları önemlidir. IZOTEQ nem bariyeri yalnızca termal performansı artırmakla kalmaz, aynı zamanda bina yapısının bütünlüğünü daha iyi koruyan ikinci bir iç duvar görevi ile içeriden verimli koruma sağlar.

Su buharı için mükemmel bariyer.
Nem Bariyer Uygulama:
Çoğu zaman bölmenin daha sıcak tarafında
uygulanan, su buharı için bariyer ve binalarda hava
akışlarına karşı koruma.
Avantajları:
Üstün buhar yalıtımı,
Yüksek dayanıklılığı,
Çeşitli kullanım alanları,
Uzun ömürlü, mükemmel kalite-fiyat oran

 

Climateq POP 120 çatı ve cephe örtüsü (ya da ülkemizde nem bariyeri olarak da adlandırılıyor) üstün nefes alma özelliği ile çatının yada cephede oluşan yoğuşmayı dışarı aktarır. Bu sayede ısı yalıtımı için kullanılan malzeme kuru kalarak bozulmaz ve binanın ,aracın ısı yalıtımına büyük katkı sağlar.

Climateq POP 120 buhar dengeleyici  uygulamada da büyük kolaylık sağlar.Bir rulo 1,5 metre genişliğinde 50 metre uzunluğundadır. Toplam 75 m2 alan kaplar.Climateq oldukça hafiftir.

Kolay montaj ince yüzeyini tel zımba yada örtü tamir bandı ile  tutturmak yeterlidir. Climateq nem bariyeri  üzerinde barındırdığı bini çizgileri ve uzunluk işaretleri ile çatı eğimine göre bindirme payları bulunmaktadır. Bütün bu özellikler çatı ve cephe sistemlerinin yapım aşamasında ustalarımıza büyük kolaylık sağlar ve zaman kazandırır.

Climateq Buhar dengeleyici ve nefes alan su yalıtım örtüsü 8 farklı teknik parametreler ile her kalitede ve ekonomik anlamda çözümler sunmaktadır. Climateq kalitesi hem şirketimiz içerisinde bulunan kalite kontrol laboratuvarlarında hem ham madde girişleri hemde üretim sonrası kontrol edilerek sağlanmaktadır. Climateq markası kalitenin güvencesidir

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0505) 366 88 13

BİZ SİZİ ARAYALIM