Telefon
WhatsApp

Çatı Kiremit Altı Isı Yalıtımı

  • Çatı Isı Yalıtımı
  • Çatı Kiremit Altı Isı Yalıtımı

Çatı kiremit altında ısı yalıtımı en önemli kriterdir. Ahşap çatılarda izobozz keçe düşük ısıl iletkenlik değeri ile ve nefes alan ürün olması sebebi ile tercih edilmektedir.

Çatılar  ısının en çok kaçtığı yerlerden biridir.%30 gibidir bu değer. Çatılarda ısı kayıplarının en aza indirilmesi için ısı yalıtım malzemeleri kullanılmalıdır. Kullanılan malzemelerin düşük olması,nefes alması,uzun ömürlü olması,fare,böcek gibi haşerelerin içinde barınmaması çok önemlidir.İzobozz keçeler düşük ısıl iletkenlik değerleri ile nefes alamsı ile ön plana çıkmaktadırlar. İnsan sağlığına ve çevreye dost ürünler olması değerlidir.Nefes alma özellikleri ile nem drencine sahip olmaları nedeni ile doğru yalıtım yaparlar.Sudan,nemden etkilenmezler. Koku yapmazlar,tozuma yapmazlar.  Düşük ısıl iletkenlik değeri ile Isı yalıtımı yanısıra ses yalıtımını da aynı anda yapmaktadırlar.

Antibakteryel yapısı ile Alerjik reaksiyonlara neden olabilecek küf ve böcek oluşumuna son verir.Kolay uygulanır.Halı serer gibi en kısa süreli uygulama.Diğer kullanılan malzemelerden ayıran en önemli özelliği uygularken ek ekipmana ihtiyacı yoktur.Ve uygulamacı dostu üründür.Sağlığınız bizim için her şeyden değerlidir. Hem zamandan hem de maliyetten kazanabileceğiniz ekonomik ürün.Hızlı teslimat,online ödeme sistemleri ile hızlı sipariş ve teslimat. Teknik personelimizle 25 yıllık deneyimimizi sizlerle paylaşıyoruz.
Çatı kaplama malzemelerinin en kolay ve en etkili çözümü nonwoven izobozz ısı yalıtım ve ses yalıtım keçeleri.
 
Projelerinize en uygun teklifi ,en ekonomik teklif almak  için https://keceisiyalitimi.com/iletisim  teklif formundan veya 0212 2913103 / 0505 3668813 bize ulaşabilirsiniz. Isı Problemlerinize çözüm önerileri veya izobozz Feltwall keçe  ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Çatı isı yalıtımı

Ahşap Kırma Çatı Isı Yalıtımı

Ahşap Kırma Çatı Isı Yalıtımı

Ahşap Kırma Çatı Isı Yalıtımı Uygulama Çeşitleri Mertek altına, mertek arasına ve mertek üzerine uygulanmaktadır. Mertek üzerine yapılan uygulama çatı tahtalı ve çatı tahtasız olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Her yöntemin ayrı bir detayı vardır.

Çatılarda kullanılan ısı yalıtım malzemeleri

Çatılarda kullanılan ısı yalıtım malzemeleri

Çatılarda Kullanılan Isı İzolasyon Malzemelerin Özellikleri Isı Yalıtım malzemesi seçerken  ; ömrüne, sudan etkilenmemesine, ısıl iletkenlik değerine ,böcek ve haşere yapmamasına, üzerinde rahatça çalışılabilmesine  ,firesiz olmasına ,ısı köprüsü oluşturmayacak lifli yapıda olmasına,düşük ısıl iletkenlik değerine sahip olmasına  bakılmalıdır.

Betonarme Kırma Çatı Isı Yalıtımı

Betonarme Kırma Çatı Isı Yalıtımı

Betonarme Kırma Çatı Isı Yalıtımı Nasıl Yapılır? İki yöntem vardır. Isı yalıtımının altında su yalıtım örtüleri yer alır. Diğer bir yöntemde su yalıtım membranı ısı yalıtım ürünlerinin üstünde yer alır. En önemli konu boşluk kalmamasıdır. Kalan boşluklar ısı köprüsü oluşturur. Yalıtımın en büyük düşmanı ısı köprüsü oluşumudur. Bu yüzden buna engel olmak için çok dikkatli olunmalıdır.

Nem Kesici Buhar Bariyeri

Nem Kesici Buhar Bariyeri

Su buharı için mükemmel bariyer. Uygulama: Çoğu zaman bölmenin daha sıcak tarafında uygulanan, su buharı için bariyer ve binalarda hava akışlarına karşı koruma. Avantajları: z Üstün buhar yalıtımı, z Yüksek dayanıklılığı, z Çeşitli kullanım alanları, z Uzun ömürlü, mükemmel kalite-fiyat oranı

Çatı Mertek Arası Isı Yalıtımı

Çatı Mertek Arası Isı Yalıtımı

Çatı tahtası üzerine ısı yalıtımı yapılmak istenirse, izobozz keçe ve düşük yoğunluklu polyester elyaf keçe ısı yalıtım levhası mertek aralarına elastik özelliği nedeni ile çok kolay döşenir. Isı yalıtımının mertek aralarına yerleştirilmesi durumunda, ısı yalıtım levhaları ile mertekler arasında boşluk kalmaması sağlanmalıdır. Merteklerin üzerinde de ısı yalıtımı kullanılarak, merteklerin ısı köprüsü olarak çalışması engellenmelidir.

Çatı Kiremit Altı Isı Yalıtımı

Çatı Kiremit Altı Isı Yalıtımı

Çatı kiremit altında ısı yalıtımı en önemli kriterdir. Ahşap çatılarda izobozz keçe düşük ısıl iletkenlik değeri ile ve nefes alan ürün olması sebebi ile tercih edilmektedir.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0505) 366 88 13

BİZ SİZİ ARAYALIM