Telefon
WhatsApp

Tesisat Boru Isı Yalıtımı

  • Tesisat Isı Yalıtımı
  • Tesisat Boru Isı Yalıtımı

Borular için yapılan yalıtım, ısı kaybını önlemeye yardımcı olur. Sıcaklığın ısıtma sisteminin borularında tutulması, işletme maliyetini önemli ölçüde azaltacaktır. Ani sıcaklık dalgalanmalarında kullanılan izobozz ısı ve ses yalıtım keçesinin sıcaklık farklarından etkilenmemesi ,yüksek kaliteli yalıtım için çok değerlidir.

Tesisat Boru izolasyonlarında ısı kaybının azalması çok önemlidir. Sıcaaklığın sistemde tutulması  işletme maliyetleriniz azaltacağı gibi ,işletme verimliliği de artacaktır. izobozz ısı ve ses yalıtım malzemesi aynı zamanda nefes alma özelliği bulunduğundan dolayı yoğuşmanın meydana getireceği metal kısımlarda görülen pas oluşumuna da engel olarak sistemin daha uzun ömürlü olmasına katkıda bulunacaktır.

Boru İzolasyonunda İzoBOZZ; -150 C ile +150 C arasında kullanım sıcaklığı olan ve 0,034 W/mK ısı iletkenlik değerine sahip İzoBOZZ bu alanlarda ısı yalıtımı ve ses yalıtımı için mükemmel seçimdir.

İzobozz sıcak ( buhar hatları vs ) ve soğuk boru hatları için kalıcı çözüm oluşturmaktadır.

Boru hatlarında ısı yalıtımı yaparken aynı zamanda ses yalıtımı aynı ürünle sağlanır.

Izolasyon ceketleri içinde kullanılabilir. Böylece sürekli bakım gibi müdahale gereken alanların ısı yalıtım ceketlerinde uzun ömürlü çözümdür.

Diğer ürünlere kıyasla kaşıntı, tozuma yapmaz. Uzun ömürlüdür.

İzobozz ısı ve ses yalıtım keçeleri boru yüzeyine elastik olması nedeni ile kolayca akrilik veya su bazlı yapıştırıcı fırça veya rulo ile sürülerek boşluk bırakmadan tüm yüzeylere yapıştırılır.

İzobozz ısı ve ses yalıtım keçeleri alüminyum bant ile sarılarak işlem tamamlanır.

Hızlı temin,online ödeme sistemleri ile %100 müşteri memnuniyeti .

Önerilen ürünler: 7 mm – 15 mm

Tesisat boru ısı yalıtımı, ısı yalıtım keçesi, izobozz tesisat ısı yaltımında işletme verimliliği artar.

Tesisat isı yalıtımı

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0505) 366 88 13

BİZ SİZİ ARAYALIM